• Lifestyle resort for adults


Witamy i zapraszamy do Jacuzzi Club & Resort.

Witamy w jedynym w kraju ośrodku typu "Lifestyle Resort" (TYLKO dla dorosłych) w którym przygotowaliśmy miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy dla osób tolerancyjnych i bezpruderyjnych. Zapraszamy do nas ludzi o liberalnych poglądach którzy chcą spędzić czas w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze bez sztucznej pruderii. Jeśli jesteś osobą z grupy określanej na świecie jako "open minded people" to Jacuzzi Resort jest miejscem dla Ciebie.

Ośrodek ma ponad 20 000 m.kw i znajdą tu miejsce dla siebie Goście "tekstylni" i naturyści - pary, single, singielki. Są tutaj m.in prywatne plaże, baseny, leżaki, parasole, bary, sauny, solaria, jacuzzi itp. Jest też część sportowa z kortem tenisowym, boiskami do siatkówki plażowej i badbintona. Swingersi i zwolennicy bardziej pikantnych zabaw znajdą w ośrodku klub dla par (swingers club) oraz dwa inne kluby dla dorosłych.

"Można u nas wiele ale nie trzeba nic". Pamiętaj, że w klubach i ośrodku nie ma wrogów - są tylko koledzy i przyjaciele, którzy oczekują od Ciebie jedynie uśmiechu, szacunku dla innych i przestrzegania obowiązujących tu zasad.

Upcoming events

No upcoming events yet in Jacuzzi Club and Resort.
  • General Info

Location
Woclawy
83-020 Gdansk, Poland
Phone
Services
Jacuzzi / Whirlpool
Pool
Sauna
Spa
Theme Parties
Private Rooms
Full bar
BDSM Dungeon
Opening times
Mondays
Closed
Tuesdays
Closed
Wednesdays
Closed
Thursdays
8 pm - 12 am
Fridays
8 pm - 2 am
Saturdays
8 pm - 3 am
Sundays
Closed
Member since
Aug 2016

Map